Karrier Portál banner

Vasúti járműszerelő

Járműkarbantartási területünk soproni és szombathelyi műhelyeibe keressük vasúti járműszerelő munkatársainkat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok

  • A Járműkarbantartás vontató és vontatott járműveinek karbantartási és javítási feladatainak ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú középfokú szakmai végzettség (lakatos, géplakatos, hegesztő, egyéb vasipari és/vagy gépészeti)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vasúti járműkarbantartási területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Hegesztő képesítés és szakmai tapasztalat
  • Targoncavezető vagy emelőgépkezelő képesítés
  • Dízelmozdony szerelő végzettség

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz

Hivatkozási szám

G-795

Állás adatai

Állás azonosító: G-795
Pozíció pontos megnevezés: Vasúti járműszerelő
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: Vasúti járműkarbantartás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.06.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vasúti járműszerelő