Karrier Portál banner

Szállító-, rakodómunkás (Targoncavezető)

Várja azon érdeklődők jelentkezését, akik egy biztos szakmai háttérrel rendelkező, vasúti árufuvarozásban és logisztikai szolgáltatásokban nemzetközi szinten meghatározó vállalatnál szeretnének dolgozni.

Főbb feladatok

  • gépi és kézi anyagmozgatás,
  • rakományrögzítés,
  • árumozgások informatikai rendszerben történő rögzítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • alap- vagy középfokú iskolai végzettség,
  • vezetőüléses targoncára érvényes, új típusú gépkezelői jogosítvány,
  • megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • targoncázásban és raktári árukezelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számitógépes ismeret,
  • rugalmasság, terhelhetőség, pontosság.

Egyéb

  • Munkarend és munkaidő: nappalos munkarend

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

C-919

Állás adatai

Állás azonosító: C-919
Pozíció pontos megnevezés: Szállító-, rakodómunkás (Targoncavezető)
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: Szállítmányozás, logisztika
Munkaszerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2022.12.09.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szállító-, rakodómunkás (Targoncavezető)