Karrier Portál banner

Szakmunkás (kocsirendező, tolatásvezető, vonali tolatásvezető)

Minden szervezetet a munkatársai határozzák meg a leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

Főbb feladatok

  • Tolatási mozgások elvégzése, szabályozása,
  • Megfutamodás elleni védelem,
  • Műszaki és egyéb típusú összekapcsolások elvégzése,
  • Egyéb tolatási és elegyrendezési feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Betöltött 18. életév
  • Alapfokú állami iskolai végzettség
  • Vasúti forgalmi vizsga (hatósági kocsirendező/tolatásvezető/vonali tolatásvezető)
  • Kocsirendező / tolatásvezető / vonali tolatásvezető munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vasútegészségügyi orvosi alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Egyéb vasúti tapasztalat
  • Bármely szakmai végzettség

Egyéb

  • Amit kínálunk:
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, albérlet támogatás, fizetési előleg, stb.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

S-801

Állás adatai

Állás azonosító: S-801
Pozíció pontos megnevezés: Szakmunkás (kocsirendező, tolatásvezető, vonali tolatásvezető)
Munkavégzés helye: Sopron és a Dunántúl területe
Szakterület: Forgalom
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szakmunkás (kocsirendező, tolatásvezető, vonali tolatásvezető)