Karrier Portál banner

Rendszerfejlesztő

Cégünk részére számítógépes programok elkészítése, működtetése, folyamatos üzemeltetésére keressük munkatársunkat.

Főbb feladatok

  • Már meglévő informatikai alkalmazások továbbfejlesztése, új alkalmazások fejlesztése, dokumentálása (rendszerterv, programdokumentáció, kezelési utasítás).
  • Felhasználókkal történő kapcsolattartás.
  • A már meglévő, ill. az új alkalmazások működtetése, folyamatos üzemeltetése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • angol szakmai nyelvismeret
  • SQL, JAVA fejlesztőeszközök ismerete, fejlesztői tapasztalat
  • ORACLE relációs adatbáziskezelő ismerete
  • Web fejlesztésben való jártasság
  • XML és Webservice ismerete
  • szoftverüzemeltetési tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Oracle Forms és Reports ismerete
  • egyéb adatbáziskezelő ismerete, elsősorban PostgreSQL ill. MySQL
  • vasúti forgalmi és kereskedelmi folyamatok ismerete
  • német és/vagy angol nyelvtudás (legalább tárgyalóképes középfokú)
  • UML ismeret
  • GIT verziókövető ismerete

Egyéb

  • Egyéb követelmények:
  • problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs képesség
  • együttműködési képesség
  • szakszerűség
  • pontosság
  • fegyelmezett munkavégzés

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

J-805

Állás adatai

Állás azonosító: J-805
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerfejlesztő
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: IT programozás, fejlesztés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.09.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerfejlesztő