Karrier Portál banner

Rendezvényszervező

Motivált és szenvedélyes értékesítési- és rendezvény koordinátort keresünk négy csillagos szállodánkba.

Főbb feladatok

  • A munkakör, többek között magában foglalja a szálloda és vendéglátó egység értékesítését, az értékesítési célok eredményes megvalósítását. Az ügyfelekkel, vendégekkel való együttműködést, az igényeinek meghatározását és a megfelelő megoldások személyre szabását, biztosítva a leendő események zökkenőmentes lebonyolítását. A szerepkör tartalmazza a meglévő partnerek megtartását és új partnerek felkutatását. Változatos szerepkör, fantasztikus helyszínen, egy rendkívül sikeres csapaton belül, professzionális eszközökkel!
  • Feladatok részletesebben:
  • A szálloda és vendéglátó egység értékesítése
  • Értékesítési célok eredményes megvalósítása
  • Partner kapcsolatok építése
  • Rendezvény értékesítésének, szervezésének, lebonyolításának irányítása
  • Rendezvényekkel kapcsolatos szerződések letárgyalása, előkészítése
  • Rendezvényeken való részvétel, partnerek, illetve azok kapcsolattartóinak fogadása
  • Ezen kívül a szerepkörbe tartozik adminisztráció, szerződések előkészítése, frissítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Van tapasztalatod, értékesítési és rendezvényszervezői szerepkörben
  • Szeretsz segíteni a vendégeknek, közvetítő irodáknak, cégeknek
  • Könnyen kezeled a kihívásokat, türelmes és nyugodt vagy a nehezebb pillanatokban is
  • Világosan kommunikálsz írásban és telefonon
  • Jó kutató, tárgyaló és ügyfélközpontú vagy
  • Jól beszélsz németül és angolul
  • Alkalmanként hétvégi munkavégzés nem akadály számodra
  • Kiváló időgazdálkodási és szervezési készséggel rendelkezel a különböző munkaigények rangsorolásához

Egyéb

  • Mit kínálunk számodra:
  • Fizetés feletti forgalom utáni részesedés
  • Cafeteria rendszer
  • Munkavállalói juttatások
  • Nyitott gondolkodású vállalati kultúra
  • Megbízható és bizalmi munkaviszony
  • Együttműködő csapat szűk hierarchiákkal és rövid kommunikációs módokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés
  • Professzionális munkaeszközök
  • A Hotel Sopron négycsillagos szálloda mely több mint 35 éve nyújt személyre szabott turisztikai és vendéglátási szolgáltatásokat, bel és -külföldi vendégeknek, magán és üzleti ügyfeleknek. A vendéglátásért világszerte elismertek vagyunk, az egyéni szállóvendégeinken túl, számos sport és cégesrendezvénynek a háttér szolgáltatásait biztosítjuk. Megyei szinten egyedülálló lokációval, szobaszámmal és konferenciateremmel rendelkezünk. Kivételes pillanatokat teremtünk vendégeinknek, s évről évre keressük a megújulást, fejlődést. Munkatársainknak képzéseket, tanulmányi utakat és belső előléptetési lehetőségeket biztosítunk a karrierlétrán való feljebb jutáshoz.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

J-904

Állás adatai

Állás azonosító: J-904
Pozíció pontos megnevezés: Rendezvényszervező
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: Adminisztráció, asszisztens, irodai munka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2022.08.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendezvényszervező