Karrier Portál banner

Pályamester

Pályafenntartási területen tapasztalatot szerzett pályamester munkatársunkat keressük.

Főbb feladatok

  • Alapvető feladata a hatáskörébe utalt vonalszakaszok felügyeleti, hibaelhárítási, karbantartási és műszaki ellenőri feladatainak irányítása, koordinálása, ellenőrzése, egyes esetekben végrehajtása.
  • Irányítja a szakmai munkát, intézkedik a szakaszmérnöktől kapott rendelkezések végrehajtásáról, gondoskodik a feladatok megszabott határidőre történő elvégzéséről.
  • Irányítja a munkavégzést, biztosítja annak feltételeit a tervszerű karbantartási feladatok eredményes végrehajtása érdekében.
  • Irányítja a felügyeleti tevékenységet, elvégzi saját vizsgálati feladatait.
  • Feladata a készenléti szolgálat erőforrásainak folyamatos biztosítása, valamint a készenléti szolgálat ellátása.
  • Előkészíti a szakaszára vonatkozó karbantartási költség-, létszám- és egyéb javaslatokat.
  • Felel az általa kezelt raktárban tárolt eszközök és készletek megfelelő tárolásáért, a megfelelő összetételű készlet tartásáért.

Munkakör betöltésének feltételei

  • középiskolai végzettség
  • felsőfokú pályafenntartási ismeretek képzés
  • egyszerűsített forgalmi vizsga
  • AutoCad alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 2 év gyakorlati idő pályafenntartási területen

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

K-694

Állás adatai

Állás azonosító: K-694
Pozíció pontos megnevezés: Pályamester
Munkavégzés helye: Csorna és a Dunántúl területe
Szakterület: Vasúti pályafenntartás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2020.03.01.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Pályamester