Karrier Portál banner

Minőségbiztosítási és kockázatkezelési szakértő

150 éve fáradhatatlanul dolgozunk a vasúti árufuvarozásban azon, hogy minden küldemény célba érjen, hogy a legösszetettebb ügyféligényekhez is rugalmasan alkalmazkodjunk. Humán erőforrásainkat folyamatosan bővítjük annak érdekében, hogy teljesíteni tudjuk az egyre magasabb logisztikai minőségi követelményeket. Büszkék vagyunk elkötelezett munkatársainkra, akik közül többen évtizedek óta dolgoznak közös céljaink elérése érdekében. Legyél részese sikereinknek minőségbiztosítási és kockázatkezelési szakértő pozíciónkban.

Főbb feladatok

  • tervezed, szervezed a vállalat minőségirányítási tevékenységeit és összefogod az ezekhez kapcsolódó folyamatfejlesztési tevékenységeket
  • irányítod és felügyeled az integrált vállalatirányítási rendszerek fenntartását, működtetését és fejlesztését
  • irányítod és felügyeled a kockázatkezelési folyamatokat a teljes kockázati spektrumra kiterjedően az érintett szakterületek bevonásával
  • előkészíted és megszervezed a belső és külső auditokat
  • részt veszel egyéb projektekben (stratégiai tervezés, KPI mutatók és akciótervek kidolgozása)

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat
  • MS Office programok magabiztos használata
  • német vagy angol középfokú nyelvismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • rendszer és munkafolyamat szemléletű munkavégzés

Egyéb

  • Amit kínálunk:
  • hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra
  • versenyképes munkabért ajánlunk
  • számos béren kívüli juttatást kínálunk (Cafeteria bruttó 420.000 Ft/év, választható Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %, élet- és balesetbiztosítás, üdülési, kikapcsolódási lehetőségek)
  • arcképes igazolványt biztosítunk neked és családtagjaidnak, amellyel ingyen utazhattok vonaton Magyarország egész területén
  • segítjük beilleszkedésedet és a folyamatos szakmai fejlődésedet
  • munkavégzésedet laptoppal, telefonnal és szakmai képzésekkel támogatjuk

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

P-1030

Állás adatai

Állás azonosító: P-1030
Pozíció pontos megnevezés: Minőségbiztosítási és kockázatkezelési szakértő
Munkavégzés helye: Sopron és Magyarország területe
Szakterület: Szállítmányozás, logisztika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségbiztosítási és kockázatkezelési szakértő