Karrier Portál banner

Kocsivizsgáló (gyakornok)

Személy- és teherkocsik műszaki vizsgálatának és ellenőrzési feladatainak elvégzésére keressük Kocsivizsgáló (gyakornok) munkatársainkat. Jelentkezz, ha kedvet érzel magadban - a szükséges hatósági tanfolyam sikeres elvégzése után- a vasúti kocsik műszaki ellenőrzésének, vizsgálatának felelősségteljes feladatait végezni! Jelentkezőket elsősorban Rajka, Hegyeshalom, Csorna és Sopron környékéről várjuk!

Főbb feladatok

  • Új munkatársaink feladata a szükséges tanfolyam elvégzését követően:
  • Az érkező és induló vonatok vizsgálatával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Vonatok féktechnikai vizsgálatának elvégzése
  • Megjavított vontatott járművek átvétele
  • Vasúti informatikai programok és alkalmazások használata
  • Rendkívüli küldeményekkel kapcsolatos teendők elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú állami iskolai végzettség vagy
  • Szakmai szakirányú (műszaki) szakmunkás képzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Orvosi alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vasúti területen szerzett tapasztalat
  • Vasútforgalmi szakközépiskolai végzettség

Egyéb

  • A szükséges hatósági alapképzéseket (kocsivizsgálói és vonat fel- és átvevői tanfolyam) biztosítjuk, díját vállalatunk fizeti
  • A kocsivizsgáló hatósági vizsga megszerzésének ideje kb. 10 hónap, elsőre sikeres vizsga esetén br. 200.000 Ft egyszeri teljesítményösztönző juttatást fizetünk
  • Versenyképes bér- és béren kívüli juttatási rendszer
  • Személyre szabottan választható cafeteria rendszer (bruttó 370.000 Ft/év)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %
  • Arcképes igazolvány, amely térítésmentes utazást biztosít az ország egész területén és osztrák vonalainkon
  • Üdülési lehetőségek (Balaton)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Közösségi programok (Családi nap, Majális)
  • Fordulószolgálatos munkarend
  • Biztos munkahely
  • Felelősségteljes munka
  • Tervezhető munka és szabadidő
  • Jó csapat

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz

Hivatkozási szám

G-823

Állás adatai

Állás azonosító: G-823
Pozíció pontos megnevezés: Kocsivizsgáló (gyakornok)
Munkavégzés helye: Csorna és a Dunántúl területe
Szakterület: Vasúti járműkarbantartás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2021.12.20.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kocsivizsgáló (gyakornok)