Karrier Portál banner

Kocsitakarító

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

Főbb feladatok

  • A saját, illetve az idegen személyszállító járművek külső - belső tisztántartása a takarítási utasításban meghatározott módoknak és minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Kijelölt területen a hóeltakarítás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • fordulószolgálatos (folyamatos) munkarend vállalása,
  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános).

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • mosó- és szippantó berendezés kezeléséből gépkezelői vizsga,
  • német nyelvismeret,
  • "B” kategóriás jogosítvány,
  • targoncavezetői jogosítvány.

Egyéb

  • Amit kínálunk:
  • biztos munkahely
  • cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz.

Hivatkozási szám

G-1002

Állás adatai

Állás azonosító: G-1002
Pozíció pontos megnevezés: Kocsitakarító
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: Fizikai-, segéd-, betanított munka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kocsitakarító