Karrier Portál banner

Kocsirendező gyakornok

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg a leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg. Pályakezdők és vasútszakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok

  • A munkakör ellátásához szükséges hatósági elméleti- és gyakorlati tanfolyamon való részvétel, majd azt követően sikeres hatósági vizsga megszerzése.
  • Tolatási mozgások elvégzése, szabályozása, megfutamodás elleni védelem.
  • Műszaki és egyéb típusú összekapcsolások elvégzése.
  • Egyéb tolatási és elegyrendezési feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Betöltött 18. életév
  • Alapfokú állami iskolai végzettség
  • Vasútegészségügyi orvosi alkalmasság
  • Kocsirendező hatósági tanfolyam elvégzése

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vasúti tapasztalat
  • Bármely szakmai végzettség

Egyéb

  • A vállalat biztosítja a munkakör ellátásához szükséges elméleti- és gyakorlati képzést,
  • A munkaviszony- és a hatósági tanfolyam kezdetének várható időpontja: 2024. április.
  • A foglalkoztatás teljes munkaidőben történik, az első naptól kezdődően teljeskörű juttatásokkal,
  • Szakmai mentor segíti a beilleszkedésed és a szakmai fejlődésed,
  • Vizsga sikerességet követően ösztönző juttatást adunk,
  • Amit kínálunk:
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén, illetve osztrák vonalainkon (házastárs és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, albérlet támogatás, fizetési előleg, stb.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

P-1007

Állás adatai

Állás azonosító: P-1007
Pozíció pontos megnevezés: Kocsirendező gyakornok
Munkavégzés helye: Szombathely és a Dunántúl területe
Szakterület: Forgalom
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kocsirendező gyakornok