Karrier Portál banner

HR Business Partner

Szakmai gyakorlattal rendelkező humán munkatársunkat keressük HR Business partneri pozícióra határozott időre, 2 évre. Ha a feladatra alkalmasnak érzed magad, szereted a változatosságot és a kihívásokat, akkor kattints és jelentkezz csapatunkba! Várunk szeretettel!

Főbb feladatok

  • A vállalatcsoport érdekeit támogató stratégiai Humán folyamatok és kezdeményezések hatékony koordinációja, megvalósítása és működésének ellenőrzése,
  • A Humán szervezet és a szakmai területek közötti kapcsolat erősítése és ezáltal a kommunikáció és az eredményorientált működés támogatása,
  • A szakterületi vezetők támogatása Humán és munkajogi kérdésekben,
  • Vezetői döntéselőkészítő anyagok készítése,
  • Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása, végig kísérése,
  • Humán projektekben való részvétel,
  • Humán adminisztrációs folyamatok előkészítése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, minimum 3 év szakmai tapasztalat,
  • Humán folyamatok ismerete,
  • Felhasználói szintű MsOffice ismeret,
  • Kiváló kommunikációs képességek, együttműködési készség,
  • Projektszemlélet, precíz, pontos munkavégzés,
  • Stratégiai gondolkodás,
  • Jó problémamegoldó és döntéshozatali képesség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Business partneri gyakorlat,
  • Angol nyelvtudás.

Egyéb

  • Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely,
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

C-1019

Állás adatai

Állás azonosító: C-1019
Pozíció pontos megnevezés: HR Business Partner
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: HR, munkaügy
Munkaszerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: HR Business Partner