Karrier Portál banner

Forgalmi szolgálattevő gyakornok

Hiszünk a fiatalok hozta új szemléletben, a közös célokban, a tehetségben rejlő erőben. Ha Te is a vasút szerelmese vagy és a jövőben szívesen dolgoznál velünk, motivált vagy arra, hogy karriered egy jó csapatban kezd és bizonyítsd szaktudásod, akkor jelentkezz Forgalmi szolgálattevőnek.

Főbb feladatok

  • A személy- és tehervonatok biztonságos közlekedtetése,
  • Forgalom szabályozási- és tolatási mozgások tervezése, szervezése és lebonyolítása,
  • A személy- és rendezőpályaudvarokon szolgálatot teljesítő munkatársak munkájának koordinálása és irányítása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú állami iskolai végzettség
  • Orvosi alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Érettségi
  • Vasútforgalmi területen szerzett tapasztalat
  • Vasútforgalmi szakirányú iskolai végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Egyéb

  • Téged keresünk, ha
  • nem szereted az állandóságot és monotonitást,
  • kreatívan tudsz gondolkodni,
  • vágysz a kihívásra, képes vagy és szeretsz gyorsan dönteni,
  • tettre kész vagy és jó a problémamegoldó készséged.
  • Miért forgalmi szolgálattevő?
  • A vállalat biztosítja a munkakör ellátásához szükséges elméleti- és gyakorlati képzést,
  • A foglalkoztatás teljes munkaidőben történik, az első naptól kezdődően teljeskörű juttatásokkal,
  • Szakmai mentor segíti a beilleszkedésed és a szakmai fejlődésed,
  • Vizsga sikerességet követően ösztönző juttatást adunk,
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, lakhatási támogatás, stb.
  • A munkaviszony- és a hatósági tanfolyam kezdetének várható időpontja: 2024. szeptember.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél!

Hivatkozási szám

P-1032

Állás adatai

Állás azonosító: P-1032
Pozíció pontos megnevezés: Forgalmi szolgálattevő gyakornok
Munkavégzés helye: Sopron és a Dunántúl területe
Szakterület: Forgalom
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.08.05.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Forgalmi szolgálattevő gyakornok