Karrier Portál banner

Forgalmi szolgálattevő

Hiszünk a fiatalok hozta új szemléletben, a közös célokban, a tehetségben rejlő erőben. Ha Te is a vasút szerelmese vagy és a jövőben szívesen dolgoznál velünk, motivált vagy arra, hogy karriered egy jó csapatban folytasd és bizonyítsd rátermettséged, akkor jelentkezz Forgalmi szolgálattevőnek. Téged keresünk, ha nem szereted az állandóságot és monotonitást, kreatívan tudsz gondolkodni, vágysz a kihívásra és képes vagy gyorsan dönteni, tettre kész vagy és jó a problémamegoldó készséged.

Főbb feladatok

  • A személy- és tehervonatok utasítások szerinti biztonságos közlekedtetése,
  • Forgalom szabályozási- és tolatási mozgások tervezése, szervezése és lebonyolítása,
  • A személy- és rendezőpályaudvarokon szolgálatot teljesítő munkatársak munkájának megszervezése és irányítása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú állami iskolai végzettség /érettségi/
  • Általános forgalmi végzettség (hatósági)
  • Önállósító forgalmi végzettség (hatósági)
  • Forgalmi szolgálattevő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Orvosi alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vasútforgalmi területen szerzett tapasztalat
  • Vasútforgalmi szakközépiskolai végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Egyéb

  • Amit kínálunk:
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, albérlet támogatás, fizetési előleg, stb.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél!

Hivatkozási szám

S-879

Állás adatai

Állás azonosító: S-879
Pozíció pontos megnevezés: Forgalmi szolgálattevő
Munkavégzés helye: Sopron és a Dunántúl területe
Szakterület: Forgalom
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Forgalmi szolgálattevő