Karrier Portál banner

Kertészeti segédmunkás - határozott időre

Szeret növények gondozásával, ápolásával foglalkozni? Becsülettel, lelkiismeretesen ellátja az Önre bízott feladatokat? Idényjellegű munkát keres egy megbízható vállalatnál? Kiszámítható és tisztességes feltételekre vágyik? Jelentkezzen a GYSEV-hez!

Főbb feladatok

  • A növények szakszerű ápolása (öntözés, szellőztetés, permetezés, stb.)
  • A GYSEV Zrt.-hez tartozó állomások virágosítása
  • A munkavégzéssel kapcsolatos kertészeti kisgépek (pl. fűnyíró) szakszerű kezelése
  • Pakolás, rendezés, esetenként nagyobb súlyok (kb. 20 kg) mozgatása.
  • Egyéb kertészeti fizikai munka végrehajtása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Befejezett 8 általános
  • Jó fizikai állóképesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat kertészeti, mezőgazdasági munkában
  • Kertészeti ismeretek (akár saját hobbikert gondozásában szerzett ismeretek is!)
  • Szakirányú iskolai végzettség, szakmunkás bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kisgépkezelő vizsga

Egyéb

  • Határozott időre, szeptember 30-ig keresünk kollégát.
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év
  • Ingyen utazás vonattal Magyarországon (házastárs és iskolás gyermek számára is)
  • Biztos, tisztességes munkahely
  • Erős közösség, jó hangulat
  • Önkéntes nyugdíjpénztár kiegészítés: 5,7%
  • Jóléti juttatások: fizetési előleg, munkába járás támogatása, stb.
  • Általános élet- és balesetbiztosítás
  • Egyen- és munkaruházat

Ami a pályázathoz szükséges

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Hivatkozási szám

P-867

Állás adatai

Állás azonosító: P-867
Pozíció pontos megnevezés: Kertészeti segédmunkás - határozott időre
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: Fizikai-, segéd-, betanított munka
Munkaszerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kertészeti segédmunkás - határozott időre